Пічне паливо - види, особливості

ЛЮТИЙ 08 2019

До поновлюваних енергетично ресурсів відносять паливо пічне. Воно є нафтопродуктом і використовується як в промисловості, так і в побуті. Наприклад, можна купити паливо пічне для подальшого обігріву підприємств.

 

Пічне паливо використовують все частіше. Обумовлено це вигідним співвідношенням вартості і здатності виробляти тепло в порівнянні з газовим конденсатом і гасом.
До того ж пічне паливо зручно зберігати і перевозити. Зберігають його в герметично закритих балонах або бочках. Не слід піддавати продукт різких перепадів температур і впливу ультрафіолету.


При спалюванні даного продукту виділяється тепло, тому основна сфера застосування ресурсу - це опалення приміщень, в яких сушать будь-яку продукцію (зерно, пісок та інше). А також паливо пічне купують  ті, у кого немає централізованого опалення. Воно на порядок вигідніше бензину і гасу, тому що більш ефективно.


Як виробляють пічне паливо


Продукт являє собою суміш УВ. Вона утворюється в результаті перегонки дизельних фракцій. По-іншому продукт називають «пiчкою» або піролізним маслом. Це з'єднання можна отримати навіть з вторинних ресурсів, наприклад, гумових виробів. Пічне паливо трохи важче дизельного.


Вигода виробництва даного енергетичного ресурсу в тому, що його отримують з вторинної сировини (відпрацьоване масло, покришки і ін.). А це означає більш низькі витрати на продукцію і мінімальну його обробку.


З дизеля отримують темне пічне паливо, до складу якого додають присадки. Надалі воно використовується для роботи стаціонарних опалювальних установок. Нігрол і мазут використовуються рідше.


Основні характеристики енергоресурсу


Ось параметри, які скажуть вам про те, що паливо пічне хорошої якості:

 

При виборі звертайте увагу на наявність або відсутність домішок, що не мають відношення до нафти.


Якщо ви плануєте використовувати продукт при низьких температурах, то варто купити паливо пічне з додаванням депресорних присадок. У цьому випадку воно зможе витримати холод до мінус 30 градусів.


За змістом сірки розрізняють:

 


Перевезення пiчного палива здійснюється в бензовозах та автоцистернах. В крайньому випадку, можна перевозити і в звичайних бочках. Цистерни повинні відкриватися знизу, щоб ресурс було зручно зливати. Якщо потрібно відправити зовсім невелику кількість продукту, можна зробити це в металевій каністрі. При цьому не наливайте ємність повністю, залиште трохи вільного простору.


Згодом на виробництві та в житлових приміщеннях пічне паливо прийде на заміну використовуваним сьогодні горючих матеріалів. Великий плюс цього палива у тому, що при горінні відсутності будь якi  запахи.

 

Паливо пічне - цінний енергетичний ресурс, який використовується в теплогенераторах і стаціонарних енергоустановках середньої потужності. У побуті його купують для печей і опалювальних котлів.


Купити цей ресурс ви можете в компанії Trial Group. Незабаром паливо пічне завоює ринок і отримає більш широку сферу застосування.