Коксохімічне паливо

БЕРЕЗЕНЬ 13 2019

Коксохімічне паливо отримують з нефтепереработанних і коксохімічних продуктів. Кокс давно служить паливом в ливарній промисловості. Згодом продукти коксування стали сировиною для хімічного виробництва. На початку 20 століття коксохімічна промисловість перестала бути частиною металургії і перетворилася в самостійну галузь.


Де може бути використано коксохімічне паливо:

В даний час коксохімічне паливо служить прекрасною альтернативою не тільки газу, але і мазуту. До того ж, воно на порядок вигідніше. За енергетичним властивостям і характеристикам коксохімічне паливо нітрохи не поступається мазуту, зате вартість в два рази нижче. У порівнянні з газом воно дешевше приблизно на третину. Коксохімічне паливо недорого обходиться в зв'язку з тим, що, по суті, воно являє собою відходи, наведені до рідкого стану.


Основні характеристики:

Купити коксохімічне паливо можна на сайті нашої компанії Trial Group.


Які існують вимоги до фізико-хімічними характеристиками пального?


Основний показник, який визначає марку продукції, це в'язкість. Він неї залежить здатність продукту відстоюватися від води, швидкість осідання домішок. Для споживача в даному випадку від в'язкості може залежати схема паливних систем, розпорошення пального, а також умови зливу і наливу при перевезеннях.


Температура застигання, як і в'язкість, впливає на умови транспортування та перекачування. Вона залежить від того, якої якості нафту використовували для виробництва даного ресурсу.


Вміст сірки в нафтопродукт залежить від класу нафти, що йде в переробку. Цей показник часто визначає роботу топок. Для металургійних печей рекомендуємо вибирати малосірчистих вид нафтопродукту, оскільки утворюються оксиди сірки здатні реагувати з металом. Це може погіршити якість кінцевого з'єднання. Оксиди сірки чинять негативний вплив на стан навколишнього середовища.


Рідка продукція поступається за своїми характеристиками газоподібним ресурсів. Однак має ряд переваг перед твердими видами горючих. Наприклад, як видно з описаних вище фізико-хімічних параметрів, коксохімічне паливо має досить високу теплотою згоряння. Від цієї характеристики залежить витрата ресурсів. До того ж, його зручно перевозити і зберігати, не виникає проблем з подачею в топку.


Єдиний мінус коксохімічного палива - втрати при витоку, якщо рідина розіллється або випаруватися. Транспортування проводиться за допомогою спеціальних автомобільних або залізничних цистерн. Коксохімічне паливо належить до небезпечних вантажів, повинні дотримуватися правила їх перевезення.


До речі, можна купити коксохімічне паливо і змішати з іншими видами пального. Наприклад, його змішують з мазутом або пічним паливом. Це дозволить скоротити вартість необхідного ресурсу.
Світове енергоспоживання зросло приблизно на третину за останні 20 років. Це змушує шукати нові джерела ресурсів. Коксохімічне паливо недорого обходиться і є чудовою альтернативою мазуту і газу.